11600-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Klienter, skärmar och kringutrustning med tillhörande tjänster
Referensnummer: FOI-2021-206
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
FOI avser att upphandla ett nytt Ramavtal för att tillgodose myndighetens behov av klienter, skärmar och kringutrustning med tillhörande tjänster.