2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bibliotekssystem skolor
Beskrivning: Bibliotekssystem för skolor
Intern identifierare: KS2024/0716
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48161000 Administrativt bibliotekssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000