Domstolsverket inbjuder till anbudsgivning avseende prenumerationstjänster för Sveriges Domstolar. Samtliga krav och villkor för upphandlingen framgår av upphandlingsdokumenten som helhet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79980000 Prenumerationstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen