116053-2020 - ÄndringSverige-Helsingborg: Mobiltelefoner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner
Referensnummer: 19/84
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingens syfte är att säkerställa en kompetent leverans av mobiltelefoner, tjänster och tillbehör under kommande avtalsperiod för Helsingborgshems anställda.