116098-2017 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmaskiner – Flerfunktionsmaskiner.
Referensnummer: 17/26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Flerfunktionsmaskiner.