116311-2025 - Resultat
Sverige – Installation (utom programvara) – Betallösningar för parkering inkl. administrativt stödsystem och reservdelar med underhåll och support
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBetallösningar för parkering inkl. administrativt stödsystem och reservdelar med underhåll och support
BeskrivningBetallösningar för parkering inkl. administrativt stödsystem och reservdelar med underhåll och support
Intern identifierareKs 1656/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLeverantörsprövning
BeskrivningLeverantörsprövning
Intern identifierareKs 1656/2024-1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på varan/tjänsten
BeskrivningKrav på varan/tjänsten
Intern identifierareKs 1656/2024-2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelTilldelningskriterier
BeskrivningTilldelningskriterier
Intern identifierareKs 1656/2024-3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAdministrativa villkor
BeskrivningAdministrativa villkor
Intern identifierareKs 1656/2024-4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelKontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor (1)
BeskrivningKontraktsvillkor
Intern identifierareKs 1656/2024-5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelAdministrativa villkor (1)
Intern identifierareKs 1656/2024-6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelIT- och informationssäkerhet
BeskrivningIT-och informationssäkerhet
Intern identifierareKs 1656/2024-7