11649-2026 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringsstöd (Ramavtal)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringsstöd (Ramavtal)
Beskrivning: Mälardalens universitet upphandlar ett ramavtal för rekryteringsstöd vid chefs- och specialistrekryteringar. Tjänsterna kan omfatta hela eller delar av rekryteringsprocessen.
Intern identifierare: 2025/2463
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000