See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: PT99 Viscaria (2.0)
Beskrivning: Regionnätsstation PT99 Viscaria (2.0).
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: PT99 Viscaria Scenario 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119223:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: PT99 Viscaria Scenario 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119223:Lot:2