2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av utskjutbar trailer/expandable semi-trailer
Beskrivning: A fully insulated, expandable semi-trailer capable of being transported by semi-trailer truck. The trailer shall have office, kitchen, cargo room, server compartment and an all-though underbelly storage compartment.
Intern identifierare: FOI-2022-2077
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Semi-trailer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering (1) (1)
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på varan/tjänsten (3)