2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vattenblästringstjänster
Beskrivning: Eksjö Energi AB bjuder in till att lämna anbud i upphandling av Vattenblästringstjänster av pannor.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001