116733-2017 - ÄndringSverige-Kristinehamn: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av verksamhetssystem för GIS.
Referensnummer: Dnr: Mbn/2017:184
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Kristinehamns kommun inbjuder till att lämna anbud på verksamhetssystem för GIS. För mer information se anbudsförfrågan med bilagor.