Huvudsaklig CPV-kod 42400000 Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende inköp och service av lyftobjekt.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning, 42419000 Delar till lyft- och hanteringsutrustning, 42998000 Lyftanordning för lastpallar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen