See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Syndromisk testning i luftvägsprov, cerebrospinalvätska och gastroenteritprov
Beskrivning: Laboratoriet för Klinisk Mikrobiologi avser att upphandla en helhetslösning för syndromisk testning i luftvägsprov, cerebrospinalvätska och gastroenteritprov för molekylär analys genom påvisning av nukleinsyra från de smittämnen.
Föregående meddelande: 550968-2023
Intern identifierare: RS230946
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del