11689-2018 - ResultatSverige-Göteborg: Svetsning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster inom processanläggning – Rörsvets
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262680 Svetsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Efterannonsering.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen