116975-2020 - ÄndringSverige-Norrköping: Avfallshantering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfall
Referensnummer: 3.2.1-2020-1045
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90510000 Avfallshantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Hämtning och omhändertagande av risk-, elektroniskt- och farligt avfall samt hämtning och destruktion av sekretesshandlingar.