11704-2019 - ÄndringSverige-Boden: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2018-PC,bildskärmar och tillbehör
Referensnummer: KS 2018/1290
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal med en Leverantör som kan tillgodose Bodens kommun (Beställaren) behov av produkter och tjänster inom området PC, bildskärmar, tillbehör, leverans ska kunna ske successivt under avtalsperioden.