11705-2019 - ÄndringSverige-Uppsala: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivare, Multifunktionsprinters (MFP) samt tillkommande tjänster
Referensnummer: UPPH2018-0088
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av skrivare och multifunktionsskrivare (MFP) samt tillhörande tjänster.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara angiven adress tillhanda senast 14.1.2019 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.