Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34200000 Karosser, släp- eller påhängsvagnar
Ytterligare klassificering (cpv): 34223000 Släp- och påhängsvagnar, 34223300 Släpvagnar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde