2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reklambyråtjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser en fullservicebyrå som kan ska tillhandahålla hela kedjan av kommunikations- och marknadsföringsinsatser, från analys och strategi till färdiga kampanjer och produktioner till olika kanaler.
Intern identifierare: 2023-00091IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000