117134-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggteknisk projektledning – Projektledare för laboratoriemiljöer - campusomställningen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledare för laboratoriemiljöer - campusomställningen
BeskrivningLTU avser att upphandla en projektledare för laboratoriemiljöerna, relaterat till de förändringar som kommer ske under den pågående campusomställningen.
Intern identifierareLTU-4745-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71315200 Byggkonsulttjänster, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjektledare för laboratoriemiljöer - campusomställningen