2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörmaterial, Reparations- och anborrningsmuffar (gjutna)
Beskrivning: Upphandling omfattar rörmaterial gällande reparations och anborrningsbyglar (gjutna) muffar för leverans till Göteborgs Stad Kretslopp och Vatten.
Intern identifierare: N560U25-285
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44165300 Muffar
Ytterligare klassificering (cpv): 42997000 Rörledningsutrustning, 44161000 Ledningsrör, 44161200 Huvudvattenledningar, 44161500 Högtrycksledningar, 44161600 Lågtrycksledningar, 44162000 Rörsystem, 44162100 Rörledningsmaterial, 44162200 Distributionsrör, 44162500 Rörledningar för dricksvatten, 44163110 Avloppsledningar, 44163111 Avloppsrör, 44163112 Dräneringssystem, 44163121 Värmeledningar, 44163130 Kloakledningar, 44163150 Lågtrycksrör, 44163210 Rörklämmor, 44163230 Rörkopplingar, 44163240 Rörskarvar, 44164200 Rörsystem, 44167300 Knärör, T-rör och rörledningsarmatur, 44167400 Rörböjar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: REPARATIONSMUFFAR OCH ANBORRNINGSKOPPLINGAR GJUTNA
Beskrivning: GJUTNA
Intern identifierare: REPARATIONSMUFFAR OCH ANBORRNINGSKOPPLINGAR GJUTNA