117191-2026 - Resultat
Sverige – Reservelektricitetsaggregat – Mobil reservkraft
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobil reservkraft
BeskrivningGavlefastigheter Gävle kommun AB upphandlar ett mobilt reservkraftverk.
Intern identifierare47913
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMobil reservkraft