117198-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Framtagande av förfrågningsunderlag för totalentreprenad västra ringvägen, Trelleborg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramtagande av förfrågningsunderlag för totalentreprenad västra ringvägen, Trelleborg
BeskrivningFramtagande av förfrågningsunderlag för totalentreprenad västra Ringvägen, Trelleborg
Intern identifierareKS 2025/152
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000