117271-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Nervmonitor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNervmonitor
BeskrivningUtrustning och förbrukning till nervmonitor
Intern identifierareRS 2024-04351
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000