117323-2018 - ÄndringSverige-Varberg: Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kött och Chark
Referensnummer: KS2018/0080
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Kött och chark till Varberg Kommun.
Upphandlande myndigheter
Följande offentliga myndighet/er deltar i denna upphandling:
Varbergs kommun org.nr.: 212000 - 1249
Upphandlingens värde
Upphandlingens värde fördelat på 4 år uppskattas till ca 24 000 000 (SEK)
Upplysningen om uppskattat värde lämnas som information och innebär ingen förpliktelse för Köparen.
Helt anbud
Anbud ska omfatta hela förfrågan. Delat anbud accepteras ej.
Allmänt
Anbudet ska lämnas av behörig företrädare enligt förfrågningsunderlaget och vara författat på svenska.