117331-2022 - ÄndringSverige-Huddinge: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Fastighetsjour
Referensnummer: HB/2021:363
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet avser fastighetsjour.
Upphandlande myndigheter är Huge Bostäder och Huddinge Samhällsfastigheter.