2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnad bostäder, Vårvik - kv Bollträet_ver2
Beskrivning: Nybyggnad av flerbostadshus
Intern identifierare: 8016
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder