2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledarskapsutbildning
Beskrivning: Upphandlingen avser Sundsvalls kommuns behov av konsulttjänster inom ledarskapsutveckling, med fokus på Utvecklande ledarskap.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122590:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster, 80590000 Handledning, 79998000 Coachning