See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Region Värmland outsourcar företagshälsovården.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Position A
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103931:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Position B
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103931:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Position C
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103931:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Position D
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103931:Lot:4