2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationssamordnare till Nya Rya
Beskrivning: Gryaab driver ett stort projekt Nya Rya som är en utökning av vår reningsanläggning. Projektet kommer att pågå t o m 2038. I projektet har vi behov av funktionen Informationssamordnare och Informationsstrateg. Denna upphandling avser upphandling av Informationssamordnare till funktion Information.
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90713100 Konsulttjänster för vattenförsörjning och avloppsvatten utom för byggprojekt
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000