Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighets- och trygghetsjour samt rondering
Referensnummer: UH-2021-56
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar fastighetsjour, trygghetsjour, rondbevakning, viss larmmottagning och utryckningsberedskap, viss parkeringsbevakning samt extra bevakning inom Beställarens fastighetsbestånd.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster, 79710000 Säkerhetstjänster, 79713000 Vakttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen