2. Förfarande
Förfarande
Titel: Timelapse Inkubator
Beskrivning: Upphandling av Timelapse Inkubator
Intern identifierare: 2025-O000984
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000