2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växtnäring och frö för fotbollsplaner
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av växtnäring och frö för Helsingborg stads fotbollsplaner på naturgräs.
Intern identifierare: SFF 97/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24440000 Diverse gödselmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter, 03110000 Grödor, trädgårdshandels- och trädgårdsprodukter, 03111000 Frön
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Växtnäring och frö för fotbollsplaner