See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsbesiktning lekplatser och utegym
Beskrivning: Ramavtal för säkerhetsbesiktning och installationsbesiktning av lekplatser, lekredskap och utegym.
Intern identifierare: KS 25/113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000