2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss avseende Datatjänster
Beskrivning: Karolinska efterfrågar synpunkter från aktörer på marknaden inför kommande upphandling av datatjänster.
Intern identifierare: 202526
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster