See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 6-axis UHV cryo-manipulator
Beskrivning: Procurement of 6-axis UHV cryo-manipulator used in the MAX IV Laboratory at Lund University.
Intern identifierare: V 2024/1809
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Requirements
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Qualification
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Evaluation