2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster - Besikningar Elrevision, Trycksatt kärl, Sprinkler och Brandlarm 2026
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: IU25-68
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del: Tekniska konsulttjänster - Besikningar Elrevision, Trycksatt kärl, Sprinkler och Brandlarm 2026
Intern identifierare: 1827243-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1: Elrevisionsbesiktning
Intern identifierare: 1752051-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2: Besiktning av Trycksatta kärl
Intern identifierare: 1752052-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3: Sprinklersbesiktning
Intern identifierare: 1752053-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 4: Brandlarmsbesiktning
Intern identifierare: 1752054-4