2. Förfarande
Förfarande
Titel: CCS-laddare till laddstation i Mjölby
Beskrivning: Upphandling omfattar köp och montering av 8 st CCS-laddare för laddstation i Mjölby.
Intern identifierare: 23/185
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 31158000 Laddningsanordningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000