117920-2019 - ÄndringSverige-Sundsvall: Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputsning Sundsvalls kommun
Referensnummer: UH-2019-112
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Fönsterputsning på kommunens fastigheter enligt bilaga 1 pris.