117924-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringsstöd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringsstöd
BeskrivningUppdraget avser rekrytering av medarbetare till olika befattningar inom framför allt, men inte uteslutande följande kategori: -Ledande befattningar (rekrytering av professor och professor tillika ämnesföreträdare samt prefekt eller likvärdig) I begreppet rekryteringsstöd menas att leverantören kan bistå med hela eller delar av en rekryteringsprocess. -Tekniska och administrativ personal
Intern identifierareLTU-4090-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRekryteringsstöd