Patientsimulatorer till Kliniskt Träningscenter vid Högskolan i Borås.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32321200 Audiovisuell utrustning, 32573000 Kommunikationsstyrsystem, 39162100 Undervisningsutrustning, 39162200 Hjälpmedel och apparater för undervisning, 48190000 Programvara för undervisning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen