117989-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – High-throughput Solvent Evaporation device for Exposomics
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHigh-throughput Solvent Evaporation device for Exposomics
BeskrivningHigh-throughput Solvent Evaporation device for Exposomics
Intern identifierareSU-485A-0019-23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHigh-throughput Solvent Evaporation device for Exposomics