117998-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Företagshälsovård
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård 2021
Referensnummer: UH-2021-13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Företagshälsovård.
Avtal kommer att tecknas på fyra (4) år med möjlighet till förlängning två (2) år i taget, totalt åtta (8) år.
Se detaljer i bilagt dokument.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen