Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hosting och drift av Nyckelskåp
Referensnummer: 2019:xx
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44421600 Värdeförvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Hosting och drift av nyckelskåp till Vård- och Omsorgsförvaltningen för förvaring av nycklar till hemtjänsten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44421710 Skåp för effektförvaring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Hosting och drift av 17 stycken nyckelskåp till Vård- och Omsorgsförvaltningen för förvaring av nycklar till hemtjänsten. Nyckelskåpen är av märket Eagle och ägs av kommunen.