118032-2018 - ÄndringSverige-Karlshamn: Inspektion av ventilationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventiltionsarbeten
Referensnummer: UH-2017-95
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Karlshamns kommun, Karlshamnsfastigheter AB och Karlshamnsbostäder AB genomför en upphandling av ventilationsarbeten.