118034-2018 - ÄndringSverige-Åkersberga: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Driftentreprenad avseende fastighetsdrift
Referensnummer: 17/105
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Driftentreprenaden omfattar administrativa och tekniska arbetsuppgifter (drift och underhåll) avseende Armada Fastighets AB med systerbolags fastighetsbestånd.