See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänst för hemodialysbehandling i hemmet med portabel dialysutrustning
Beskrivning: Tjänst för hemodialysbehandling i hemmet med portabel dialysutrustning
Föregående meddelande: 00000000-2026
Intern identifierare: MT 2024-0077 / 26RS236
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141211 Dialys i hemmet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000