118122-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Norrköping: Radarutrustning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Racon
Referensnummer: 19-03453
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38115000 Radarutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish Maritime Administration (hereafter SMA) hereby grants you the opportunity to submit a tender regarding RACON (Radar Beacon).
Aim of the tender
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34930000 Marin utrustning, 34933000 Navigationsutrustning, 35722000 Radar, 63720000 Stödtjänster för sjötransport
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen