Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledning personal Tierps, Östhammar, Sandvikens, Enköpings kommun, Heby, Knivsta och Håbo kommun
Referensnummer: SN-2019/326
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
II.1.4.
Kort beskrivning
Den här upphandlingen avser ett avrop inom det dynamiska inköpssystemet: Handledning personal till Tierps, Östhammar, Sandvikens, Enköpings kommun, Heby, Knivsta och Håbo kommun 20812, Handledning.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen