Linköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling som omfattar ramavtal Event- & möteskommunikation.
Anbud ska lämnas enligt de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Anbudsgivning och bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via Linköpings upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen